Levné plechové garáže - ideální na podzim a zimu!

Powiększ
Levné plechové garáže - ideální na podzim a zimu!

Přichází podzim a spolu s nim stále častěji upíráme svůj zrak na oblohu - a obavy o špatné počasí se v posledním období plní poměrně často.

Pravidelně s koncem léta proto roste i zájem o plechové garáže. Populární "plecháč" je určitě nejlepší (i nejlevnější způsob) jak ochránit své auto před nástrahami počasí. Je to také výborná volba při rozhodování kam uschovat na zimu nářadí, či zahradní nábytek. No ale určitě neprohloupíte pokud si ji pořídíte a použijete třeba jako přístřešek na dřevo či uhlí. Každou garáž umíme přizpůsobit vašim potřebám - a to jak z hlediska velikosti, barevnosti, ale i funkčnosti a technického využití.

Levné plechové garáže si lze objednat jednoduchým způsobem přes internet (prostřednictvím naší stránky www.garazeplechove.cz) bez toho, aby ste opustili obývák či kancelář. Za pomoci našeho kalkulátoru si krok po kroku vybíráte jednotlivé parametry, čímž si vytváříte garáž šitou na míru vašim potřebám a očekáváním. A vybírat je určitě z čeho. Máme na výběr různé typy střech (plochá, pultová se sklonem na různé strany, nebo oblíbená sedlová), nebo si můžete na boční stěny umístit okno či další vchodové dveře. Výsledek vaší práce vidíte online přímo na stránce. Nemusíte tak platit vysoké poplatky za technický projekt. Dobrý, ne? Navíc garáž vám zdarma přiveze a namontuje náš tým zkušených pracovníků a to po území celé republiky, takže jak vidíte - s námi ušetříte hned několik krát !!!

Cena plechové garáže nebyla nikdy taková atraktivní a to zejména vzhledem k širokému rozsahu její využití a minimální doby kterou strávíte při její objednávání. Stejně zajímavý je i čas na realizaci objednávky - vaše nové kryté parkovací místo pro auto, zahradní domek, nebo dočasný sklad vám přivezeme maximálně do dvou týdnů.

Pokud si ještě stále kladete otázku zda to opravdu stojí za to, neváhejte a klikněte na naši webovou stránku www.garazeplechove.cz Určitě si vyberete.

« návrat

Kontakt

776 294 214