Plechová bouda - pomocník každého zahrádkáře!

Powiększ
Plechová bouda - pomocník každého zahrádkáře!

Pěkná zahrada potěší nejen oko, ale je ozdobou každého domu. Samozřejmě, údržba zahrady vyžaduje pravidelnou péči jako např. stříhání, sekání, pletí, okopávání.

Kam však uložit vše potřebné zahradnické nářadí?

Uvolnění dodatečného místa někde v garáži nebo ve sklepě bývá často složité. O to jednodušší je zainvestovat do nové plechové garáže. Levné, bezpečné a trvalé řešení, jak jednoduše ochránit vaše nářadí před deštěm a nástrahami počasí. Zároveň poslouží i jako ochrana před zloději, jelikož každá garáž je od výroby osazena zámkem.

Levné plechové garáže, mají kromě dobré ceny i jinou výhodu - libovolnou variabilitu. Dovnitř tak můžete osadit pracovní stůl, poličku nebo regál, do kterých uložíte vše tak, abyste to v případě potřeby snadno našli a přitom bylo vše na dosah.

Pokud jste se již rozhodli si takového šikovného pomocníka zajistit, máte na výběr širokou škálu různých variant garáže. Kromě rozměru si můžete vybrat typ střechy a brány, barvu, okno nebo dodatečné vchodové dveře. Potom bude garáž přesně dle vašich představ.

Každou garáž umíme barevně přizpůsobit potřebám zákazníka. Znamená to, že vám v zahradě nemusí stát nevzhledná pozinkovaná plechová bouda, ale po výběru vhodné barvy bude z ní estetická součást vašeho dvora či zahrádky. Zelená, hnědá, nebo dokonce barvy v textuře dřeva určitě perfektně zapadnou do zahradní architektury a mezi pergolami, nebo keři ji ani nebude vidět.

« návrat

Kontakt

776 294 214