Plechová garáž – pomocník nejen přes zimu

Powiększ
Plechová garáž – pomocník nejen přes zimu

Každý z nás se již určitě nemůže dočkat příchodu jara. Po nekonečně dlouhých zimních dnech se chceme konečně nadechnout teplého vánku a potěšit oči rozkvétající zelení.

Jaro, to je i čas na přezouvání pneumatik, či kompletní "pozimovou" údržbu vozidla. A jak se o něj postarat když se venku oteplí?

Určitě nám dáte za pravdu, že pokud hodně jezdíte, tak vaše auto stejně stráví většinu času na parkovišti. Proto by bylo vhodné zajistit mu bezpečné a suché parkovací místo. My dáváme do pozornosti plechové garáže. Dokonale splňují požadovaná kritéria a jsou opravdu levné. Za běžnou garáž zaplatíte pár tisíc korun, což se rovná několikaměsíčnímu pronájmu zděné či betonové garáže. Navíc, postačuje mít k dispozici kousek pozemku s dobrým příjezdem a nová plechová garáž vám může okamžitě začít sloužit.

Předtím, než si garáž objednáte, je dobré si zvážit, co všechno kromě auta v ní budete ještě uskladňovat. Mnoho řidičů se ke příkladu stěžuje na nedostatek místa. Uskladnění zimních pneumatik, střešního nosiče lyží, či kol, polic na autokosmetiku ... to vše ubírá místo a snižuje komfort při vystupování z auta. Plechovou garáž si můžete objednat v libovolné barvě a hlavně v libovolném rozměru, čímž se vyhnete "gymnastickým výkonům" při nasedání, či vystupování z auta. Takže pokud si z každé strany při objednávce přidáte po 1 metru, získáte ideální prostor na umístění všeho, co potřebujete uskladnit.

Pokud nechcete zbytečně přeplácet, určitě popřemýšlejte nad naší nabídkou. Levná plechová garáž od firmy Maritom se vám hodí nejen přes zimu, ale využijete ji i během celého roku. Montáž i dopravu nabízíme našim zákazníkům zdarma!

« návrat

Kontakt

776 294 214