Zima, zima a ještě jednou zima ...

Powiększ
Zima, zima a ještě jednou zima ...

Chladné počasí, mrazy, sníh...zima se nám letos předvedla opravdu ve své celé kráse. Děti z ní mají určitě radost, ale už o něco méně se z ní těší řidiči. Pro ně zima znamená zvýšené riziko a nemalé problémy s autem.

Teploty hluboko pod bodem mrazu přinášejí s sebou problémy se startováním a potřebou očistit auto před jízdou od sněhu či námrazy. Cesty jsou pokryty vrstvou soli, která ničí karoserii, stejně náchylné na poškození jsou i těsnění oken, které sem tam poškodíme při škrábání ledu, či námrazy. A najít na parkovišti volné místo? Téměř nemožné.

Zřejmě neexistuje řidič, který by nesnil o teplé, suché garáži, v níž jsou okna vždy čisté, auto není potřísněné od kolemjdoucích vozidel a díky které nemusíte kroužit po parkovišti a hledat volné místo. Hezká představa, ... jen jak se stát majitelem takové garáže?

Pokud ve vašem okolí neexistuje možnost pronájmu garáže, doporučujeme vám zakoupit si novou plechovou garáž. Je to výborná možnost, jak do hodinky přijít k zastřešení, čistému a suchému parkovacímu místu. Garáže vyrábíme z plechu I. třídy, který je buď pozinkovaný nebo je ošetřen akrylovou barvou, která plech lépe chrání před korozí.

Montáž probíhá přímo na místě skládáním z jednotlivých dílů. Stejně snadná je i demontáž v případě, že již garáž není potřebná. Ze zkušeností však víme, že to, co mělo původně sloužit v zimě jako kryté parkovací místo, se v létě uplatní jako sklad zahradního nářadí, kol, nebo se využije jako malá dílnička pro domácí kutily.

I když se zima už pomaličku blíží ke konci, na objednávku nikdy není pozdě. Garáže montujeme během celého roku a to po území celé České republiky. Navštivte naši stránku a v galerií najdete množství fotografií námi zrealizovaných garáží, resp. si můžete v konfigurátoru navrhnout tu svoji dle vašich představ. Umíme si poradit také s individuálními návrhy od klientů, kteří potřebují speciální řešení!

« návrat

Kontakt

776 294 214