POZOR NA PODVODNÍKY

Máte pocit že jste již podobnou stránku (jako tato naše) někde viděli?

Ne, paměť vás neklame. Naše stránka byla totiž komplet celá zkopírována firmou Alsim s.r.o. (www.novagaraz.cz), my jsme zůstali okradeni a chceme upozornit i vás, abyste nedopadli stejně. Tato firma zřejmě nemá dostatek kreativity a vlastní tvořivosti k tomu, aby si vytvořila svou vlastní stránku.

A naco by to dělali, pokud si ji mohou od někoho beztrestně zkopírovat a stavět svůj úspěch na úsilí někoho jiného? Tadleta firma dokonce neměla ani tolik soudnosti, aby ze své "nové" stránky odstranila fotografie našich garáží s logem firmy Maritom. Změnili jedině název firmy a kontaktní údaje, vše ostatní zůstalo zcela identické s naší stránkou, kterou jsme tvořili a vylepšovali několik let.

Bohužel právní normy neposkytují autorem web stránek dostatečnou ochranu a jediné, co se našim právníkem podařilo vyřešit je to, že konkurenční firma stáhla ze své stránky sporné fotografie. Inu, i takovýmto způsobem se podniká v Čechách, stačí drze ukrást a zkopírovat celý obsah a původním autorem stránky se ještě drze vysmát do očí.

Úsudek o takové firmě a takovém podnikání si můžete udělat sami....Galerie

Tady je pár snímků kde si můžete porovat naše stránky se stránkami, které nam byli ukradeny 

Kontakt

776 294 214