Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Přístřešky na popelnice

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !

Přístřešky na odpadky vám umožňují elegantně a esteticky zařídit místo uložení popelnic. Díky nim jsou kontejnery a jejich okolí udržovány v pořádku. Praktické boxy na odpadkové nádoby z produkce firmy Maritom s.c., jsou přepracovány a promyšleny. Jsou vyrobeny ze žárově pozinkovaných uzavřených profilů, zaručujících stabilitu a pevnost konstrukce. Jsou odolné i vůči náročným povětrnostním podmínkám, jako například silný vítr. Přístřešky na smetí jsou ukotveny k zemi, což zabraňuje jejich pohybu.

Barevnost našich přístřešků na odpadkové koše je široká. Můžete si vybrat barvy z palety dostupné na naší webové stránce. Zaměřujeme se na elegantní a decentní barvy, které dobře ladí s okolím. Vybrat si můžete například. v zelené, hnědé nebo odstínech šedé a grafitové.

Přístup ke smetným košům usnadňuje široká branka (standardně 200 cm, ale na přání může být libovolné šířky), která umožňuje snadno manipulovat s nádobami uvnitř. Panelové uspořádání s mezerami mezi jednotlivými prvky přístřešku, zajišťuje větrání místnosti a zabraňuje přehřívání interiéru. Uzamykání na klíč zaručuje přístup pouze majitelům.

Naše přístřešky jsou odolné a při používání neztrácejí na svých vlastnostech. Dají se využít nejen jako přístřešky na odpad, ale také jako boxy na kola, či domácí skladíky na zahradní nářadí. Možnost objednání přístřešku dle individuálního projektu umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení potřebám a prostředí.