Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

5 výhod plechových garáží v zimním období

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
5 výhod plechových garáží v zimním období

Přemýšlíte nad tím, jak vyřešit problém s nastupováním do zamrzlého auta, nebo-li nad  dennodenním čištěním čelního skla? Obáváte se o své auto, když je venku tma, padá sníh a větve stromů se nekontrolovaně lámou pod váhou sněhové nadílky?
Nejlepším řešením je garáž, ale ne každý si ji může dovolit. Také není vždy možnost pronájmu nebo koupě parkovacího místa v okolí svého bydliště, proto se vyplatí vzít pod úvahu i alternativní možnosti. Pokud máte ve svém okolí místo, na které je možné postavit plechovou garáž, tak neváhejte. Bude to rozhodnutí, které vzájemně oceníte Vy i vaše auto.

Takové řešení přináší s sebou i mnoho výhod, díky kterým prožijete zimní měsíce bez obav o vaše auto a na jaře bude v tak dobrém stavu, jak během jiných období. Tady je 5 top výhod plechových garáží.

  1. Zastřešené a suché parkovací místo. To je snad největší výhoda, protože nemusíte ráno škrábat okna na autě, či odmetat napadaný sníh. Stejně i vystupování z auta a vykládání nákupů je mnohem příjemnějiší, pokud vám za límec nepadá sníh. No a zatřetí, auto si vždy  zaparkujete na své a nemusíte hledat místo po celém sídlišti.
  2. Bezpečnost. Plechové garáže jsou osazeny certifikovanými bezpečnostními zámky, které zloději nemají velmi v lásce, protože otevření takového zámku jim zabere hodně času, což znamená pro ně větší riziko. Proto se raději zaměřují na dostupnější cíle a vaše auto tak zůstává v bezpečí.
  3. Úložný prostor. Každý majitel auta ví, že mít auto, to není jen vlastnit vozidlo jako takové, ale zahrnuje to i množství příslušenství, které k autu prostě patří. Sezónní přezutí, střešní nosiče, dětské sedačky, náplně do ostřikovačů ... nářadí .... to vše třeba někde uložit. V plechové garáži určitě najdete místo na jednoduchou poličku, kam pohodlně uložíte všechnu sezónní výbavu.
  4. Rychlá montáž na vámi vybraném místě. Plechovou garáž lze postaviť téměř kdekoliv. Postačí, aby byla zajištěna dostupnost autem a můžete se těšit z výhod garáže během celého roku. Není třeba dělat celoplošný betonový základ, postačí i betonové patky v rozích garáže, do kterých se garáž následně i ukotví a zajistí se tak stabilita a bezpečnost před silným větrem.
  5. Lehká demontáž. Výhodou není pouze snadná a rychlá montáž, ale i demontáž. Nemusíte se trápit tím, že garáž bude stát na svém místě navěky. Pokud plánujete na místě, kde nyní stojí garáž budovat něco jiného, za chvíli ji rozeberete nebo přenesete na jiné místo. Z garáže na auto se tak snadno může stát sklad na nářadí, či dílna.

Levné plechové garáže jsou řešením, které dokáže nabídnout vašemu autu během zimních měsíců bezpečnost a ideální podmínky pro přezimování. Nemusíte se více obávat, jaké nástrahy počasí přinese tato zima. Navíc získáte i dodatečný úložný prostor pro zahradní nářadí, či jiné sezónní potřeby. Realizace objednávky obvykle netrvá déle než 2-3 týdny, takže je nejvyšší čas si svou novou garáž u nás objednat
 

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Předchozí příspěvek
ABC plechové garáže 06.03.2019

ABC plechové garáže

Další příspěvek