Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Kupujeme garáž přes internet

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Kupujeme garáž přes internet

Za prvé - kompletní přehled a nabídka

Na internetu najdete vše, co dokáže ten-který výrobce plechových garáží nabídnout. Na jednotlivých stránkách se dočtete o materiálech, pracovních postupech, nebo technologiích, které se při výrobě garáží používají. Doporučujeme také kliknout si na foto galerii, abyste viděli jaké realizace má již výrobce za sebou a jak bude vaše nová plechová garáž vypadat ve skutečnosti. Dobrý výrobce se rád svými výrobky pochlubí a zvyšuje to i renomé firmy.

Nákup přes internet je pro uživatele rovněž velmi pohodlný: stránky si můžete prohlížet kdykoliv během dne a to bez toho, abyste se pohnuli z pohodlného křesla v obýváku, či pracovně (nejste tím pádem omezováni případnými otevíracími hodinami v kamenné prodejně). Pokud už jste si tu správnou garáž pro sebe vybrali, je na řadě druhý krok - objednávka. Tu přes internet uděláte také pohodlně a jednoduše.

Za druhé - výhodná koupě

Na stránkách některých výrobců garáží můžete najít i speciální kalkulátor. Jedná se o aplikaci, která vám umožní nakombinovat si jednotlivé prvky vaší nové garáže. Můžete se rozhodnout pro standardní verzi, nebo upravit si finální produkt k účelu, na který jej budete v budoucnu využívat. K dispozici jsou různé typy střech, široká škála barevných provedení, dodatečná okna a dveře, nebo výklopná vrata. S uvedenými a vybranými změnami se úměrně mění i cena. Kalkulátor má ve většině případů i hezké designové zpracování, takže můžete i rovnou vidět, jak bude vaše nová garáž vypadat.

Za třetí - platba až po montáži

Po konfiguraci garáže a doplňkových služeb (např. ukotvení) je na řadě výběr platby. Zatím nabízíme jen platbu v hotovosti, ale v blízké budoucnosti doplníme naši nabídku i o platbu na splátky. Posledním krokem je samotné odeslání objednávky, přičemž detaily objednávky je možné ještě dodatečně měnit. Samozřejmě pouze do doby, kdy bude garáž posunuta do výroby.

Za pár dní od objednávky budete telefonicky kontaktováni naším obchodním zástupcem, který vám sdělí datum i přibližnou hodinu montáže. V určený den pak můžete očekávat naše pracovníky, kteří během několika desítek minut garáž složí a namontují. Platíte až poté, co vaše nová garáž, sklad, zahradní domek, či přístřešek stojí na místě. :-)

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek