Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Plechová garáž - jak ji přizpůsobit svým potřebám?

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Plechová garáž - jak ji přizpůsobit svým potřebám?

Na výběr je několik konstrukčních či barevných variant, takže výsledná garáž bude určitě splňovat požadavky zákazníka. A co všechno je možné si vybrat?

1. Střecha

Standardní garáž je projektována s pultovou střechou se spádem vzad. Pokud klient potřebuje jiný tvar střechy, je na výběr boční spád (na levou nebo pravou stranu), přední spád, nebo nejpraktičtější typ střechy - sedlová střecha, při které je ještě možnost změnit i směr sedla před / zad nebo na strany. Tento typ střechy samozřejmě nejvíce oceníte v zimě, když s odklízením sněhu ze střechy nemáte téměř žádné starosti.

2. Rozměry garáže

Levné "plecháče" nemusí být jen malými boudami, do kterých kromě auta už nevejde nic jiného. Díky možnosti libovolného výběru šířky a délky garáže, jakož i povrchové úpravy, tak můžete jednoduše přizpůsobit vaši novou garáž svým potřebám a prostorovým podmínkám. Občas těch pár desítek centimetrů (do šířky nebo délky) značně zjednoduší svému majiteli její každodenní používání

3. Brána

Standardní garáž je vybavena klasickými dvoukřídlými vraty. Svým klientům nabízíme i alternativu v podobě výklopných vrat, která jsou vybavena zámkem typu FAB. Taková brána je pro majitele mnohem výhodnější a manipulace s ní je jednodušší.

4. Okenní otvory, vchodové dveře

Tato nabídka určitě zaujme každého, kdo chce do garáže vstupovat nejen bránou, ale má možnost použít i boční, či zadní vchod. Dodatečné vchodové dveře umíme na přání zákazníka umístit kdekoliv po obvodu pláště, stejně tak i okenní otvory. Je dobré myslet na jejich přiobjednání už předem, do interiéru garáže vniká prostřednictvím oken mnoho slunečního světla, což jistě oceníte při nejedné prĺežitosti.

5. Barevná paleta

Levná pozinkovaná garáž je sice výborná volba, ale z estetického hlediska se právě nemusí hodit k barvě domu, nebo k příslušnému okolí. Proto nabízíme našim zákazníkům možnost výběru povrchové úpravy plechů ze široké palety RAL barev, které lze navzájem kombinovat. Znamená to, že každá část garáže (střecha, stěny, brána) může mít svou vlastní barvu.

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek