Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Bezpečný domov pro vášho pejska? Kotec od firmy Maritom!

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 30.04.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Bezpečný domov pro vášho pejska? Kotec od firmy Maritom!

Rozhodněte se pro psí voliéru od firmy Maritom! Naše produkty vyrábíme s precizností, přičemž dáváme velký důraz jak na vzhled, tak i na bezpečnost zvířat. Všechny spoje jsou dělané tak, aby se na nich nenacházely žádné ostré části, které by mohly vašemu pejskovi ublížit. Každá voliéra prochází ještě před expedicí speciální kontrolou, která přítomnost takovýho nebezpečí  zcela vyloučí.

Materiály

Kotce vyrábíme z profilů 20x20mm. Každý kotec je standardně vybaven střechou z pozinkovaného plechu a dvířky, jejichž polohu si při objednávce můžete libovolně upravit. Dvířka jsou opatřeny západkou, kterou neotevře ani ten nejšikovnější pes :-)  Celá konstrukce je k sobě spojována šrouby, což zajišťuje bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost kotce. V případě potřeby je velmi jednoduché jej rozebrat a znovu složit na jiném místě.

Rozměry

Na výběr je celá škála standardních rozměrů (od 2x2m do 4x3m), ale vyrobit umíme i voliéru dle individuálního přání zákazníka. Takže pokud chcete, aby měl váš pes více místa, neni problém, obraťte se na nás!

Doplňková výbava

Voliéry od firmy Maritom - to je i možnost vybrat si praktické doplňky, které přispějí ke komfortu psa, ale i jeho majitele. Na přání vyrábíme a dodáváme např. dobře impregnovanou dřevěnou podlahu, která hlavně v období dešťů zajistí pejskovi suchej pelíšek. Stejně ji oceníte i v zimě, protože tvoří dobrou izolaci od promrzlé země.

Ale vašeho psa víme ochránit i před nepříjemným větrem, nebo-li prudkým letním deštěm. Zadní, nebo boční stěny mohou být totiž vyrobeny z plechu (na výběr je široká paleta barev). Naši zákazníci si pochvalují i ​​otočné držáky na misky - řešení, které umožňuje krmení psa bez nutnosti otevírat dvířka, či vcházet  dovnitř.

Darujte svému čtyřnohému kamarádovi dárek na léto a objednejte mu kotec od firmy Maritom!

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek