Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Sklad, přístřešek nebo mobilní šatna?

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Sklad, přístřešek nebo mobilní šatna?

Příruční sklad, nebo dílna

Dost často se stává, že domácí kutilové nemohou najít vhodný prostor pro realizaci svých zálib. Kam umístit všechny ty stroje, nářadí, žebříky, nebo-li barvy ..... Kde se dá pracovat bez obav o zničení podlahy nebo znečištění pronajaté místnosti? Odpověď je jednoduchá - ve vlastní dílničce, kterou si snadno vytvoříte z plechové garáže.

Levné plechové garáže totiž nabízejí svým majitelům širokou škálu možností. Každou garáž je možné přizpůsobit individuálním požadavkům, vybrat si provedení, rozměr, nebo osadit do ní dodatečné okna, či dveře. Pak už stačí dovnitř umístit pár poliček na nářadí, osadit stroje na nichž se bude "kutit" a práce se může začít.

Dobře postaráno je io bezpečnost. Každá garáž je vybavena zámkem a zároveň přípravou na další dva visací zámky, takže případný zloděj by se s jejich otevíráním pořádně potrápil. Důraz klademe i na estetiku našich garáží - zákazník má k dispozici možnost výběru ze široké palety RAL barev, takže si umí svou dílnu snadno přizpůsobit barvě domu, či okolí.

Variabilita

Výhodou plechových garáží je jednoduchost tak jejich montáže, jak i demontáže. Během několika desítek minut ji naši montážníci postaví na klientem vopřed určeném místě a za přibližně stejnou dobu je možné ji i demontovat. Je to ideální řešení pro firmy, které často mění místo působení, jako např. zateplovací, nebo zednické firmy.

Máte pracovníky v exteriéru?

Pak je plechová garáž pro vás ideálním řešením. Jednoduše ji můžete využít jako mobilní šatnu, či jídelnu pro pracovníky, nebo do ní uschovat materiál, stroje nebo nářadí. Postačí pár drobných úprav v podobě dodatečných oken a dveří a nová šatna, nebo jídelna jsou na světě. A to bez dalších nákladů na provoz.

A co udělat s garáží poté, co přestane sloužit svému účelu? Určitě ji využijete ve firmě jako kryté parkovací místo nebo sklad na nářadí

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek