Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Plechová garáž - úložní prostor, který máte stále na dosah ruky.

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Plechová garáž - úložní prostor, který máte stále na dosah ruky.

Kam s trampolínou, bazénem, ​​jízdními koly, nebo-li přenosným pískovištěm? Mnoho lidí nemá v domě vhodný prostor a právě pro ně máme ideální řešení, které zajistí aby se jejich majetek nestal předmětem krádeže či poškození.

Firma Maritom je výrobcem levných plechových garáží, které výborně poslouží jako dočasný sklad pro věci, či sezónní sportovní vybavení, které zrovna nepotřebujete. Kromě toho má i mnoho dalších předností. Zde je pár z nich:

1. Bezpečnost - každá naše garáž je opatřena certifikovaným zámkem. Konstrukce garáže, jakož i dveře a vrata, jsou zhotoveny tak, aby nebylo možné je podvažovat a dostat se do garáže nedovoleným způsobem.

2. Pohodlí - víte hned kde se co nachází. Nyní už nemusíte hledat po sklepech a komorách kde jste co odložili. Vše na vás čeká ve vaší plechové garáži.

3. Prostor - velká ložná plocha nabízí snadný přístup ke každému předmětu. Vše je dostupné a není třeba se přehrabovat hromadami nepotřebných věcí. A najde se místo i pro sekačku, kolo, či lyže.

4. Variabilita – plánujete na podzim schovat kola celé rodiny a není zrovna k dispozici žádné volné místo? My poznáme řešení. Nebo ste si koupili poličky do kterých se vejdou různé náhradní díly, součástky a další nezbytné věci potřebné pro každého domácího kutila? Také se vejdou do vaší nové garáže. To jak si uspořádáte vnitřní prostor je jen na vás.

5. 2 v 1 - kromě funkce krytého úložného prostoru získáte samozřejmě i možnost parkovat ve vaší nové garáži motorku, nebo auto. Jen si to představte: venku je zima, sníh, mokro ... a vy suchou nohou sedáte do auta, ze kterého nemusíte seškrabovat námrazu a odmetat sníh. Pěkná představa, že?

Na závěr ještě chcemezdůraznit, že plechovou garáž od firmy Maritom si můžete přizpůsobit svým potřebámuž při zadávaní objednávky. Chcete jiný typ střechy, okno, či vchodové dveře? Není problém, garáže vyrábíme na míru každému zákazníkovi. Stačí si vybrat z nabídky na naší stránce http://www.garazeplechove.cz/konfigurace-garaz.html

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek