Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Praktickej dárek pod stromeček? Plechová garáž!

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Praktickej dárek pod stromeček? Plechová garáž!

Pokud vám chybí nápad a nechcete aby váš dárek skončil někde v zapomenutí, darujte něco praktického. Navíc, pokud je tato blízká osoba současně i majitelem auta, určitě ho potěší nové kryté parkovací místo v podobě plechové garáže od firmy Maritom.

Naše garáže jsou charakteristické vysokou kvalitou, takže i vaše nová garáž bude dobře sloužit po celá léta, protože je vyrobena z plechu 1. jakosti, který odolá každému počasí.

A nejen to. Nová garáž by měla i dobře vypadat, proto máme v nabídce několik oblíbených barev (včetně imitace dřeva), které lze libovolně kombinovat. Na naší stránce www.garazeplechove.cz naleznete přehledný konfigurátor včetně vizualizace, jakož i fotogalerii již hotových garáží.

K výhodám našich garáží určitě patří i možnost výběru doplňkové výbavy, takže zákazník si může svou novou garáž přesně přizpůsobit svým možnostem a potřebám. Na výběr jsou např. výklopná vrata, dodatečné vchodové dveře, otvor na okno, nebo změna výšky garáže. Nabízíme i 6 typů střech, takže vybere si určitě každý.

Navíc, není nutné dělat si starosti s dovozem a montáží. Ve stanoveném termínu přijedou na vámi určené místo naši montážníci, kteří za krátkou chvíli postaví a na požádání do základů ukotví vaši novou garáž. Už za půlhodiny tak můžete mít své vlastní kryté parkovací místo. Skvělý dárek, co říkáte?

Cenově výhodné plechové garáže od firmy Maritom jsou bezespory dárkem, který by potěšil každého řidiče. Rozhodněte se i vy pro dárek, který bude moci jeho nový majitel naplno využívat během celého roku. Zveme na naše stránky

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek