Blog
Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Praktickej dárek pod stromeček? Plechová garáž!

Návrat na domovskou stránku
Praktickej dárek pod stromeček? Plechová garáž!

Pokud vám chybí nápad a nechcete aby váš dárek skončil někde v zapomenutí, darujte něco praktického. Navíc, pokud je tato blízká osoba současně i majitelem auta, určitě ho potěší nové kryté parkovací místo v podobě plechové garáže od firmy Maritom.

Naše garáže jsou charakteristické vysokou kvalitou, takže i vaše nová garáž bude dobře sloužit po celá léta, protože je vyrobena z plechu 1. jakosti, který odolá každému počasí.

A nejen to. Nová garáž by měla i dobře vypadat, proto máme v nabídce několik oblíbených barev (včetně imitace dřeva), které lze libovolně kombinovat. Na naší stránce www.garazeplechove.cz naleznete přehledný konfigurátor včetně vizualizace, jakož i fotogalerii již hotových garáží.

K výhodám našich garáží určitě patří i možnost výběru doplňkové výbavy, takže zákazník si může svou novou garáž přesně přizpůsobit svým možnostem a potřebám. Na výběr jsou např. výklopná vrata, dodatečné vchodové dveře, otvor na okno, nebo změna výšky garáže. Nabízíme i 6 typů střech, takže vybere si určitě každý.

Navíc, není nutné dělat si starosti s dovozem a montáží. Ve stanoveném termínu přijedou na vámi určené místo naši montážníci, kteří za krátkou chvíli postaví a na požádání do základů ukotví vaši novou garáž. Už za půlhodiny tak můžete mít své vlastní kryté parkovací místo. Skvělý dárek, co říkáte?

Cenově výhodné plechové garáže od firmy Maritom jsou bezespory dárkem, který by potěšil každého řidiče. Rozhodněte se i vy pro dárek, který bude moci jeho nový majitel naplno využívat během celého roku. Zveme na naše stránky

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

ABC plechové garáže 06.03.2019

ABC plechové garáže

Předchozí příspěvek
Plechová bouda - pomocník každého zahrádkáře! 31.05.2017

Plechová bouda - pomocník každého zahrádkáře!

Další příspěvek