Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Zima vám nic neodpustí

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Zima vám nic neodpustí

A právě na takové vrtochy počasí jsou ideální plechové garáže od firmy Maritom. Počasí sice nezmění, ale mohou vám zpříjemnit provozování auta v zimních měsících. Tady je pár vychytávek:

1. Krytý parking. Problémy s parkováním jsou neodlučným průvodním jevem každé zimy. Je těžké najít volné místo, auta parkují jak se jim zachce a na místě kde se přes léto dalo normálně parkovat, je najednou spousta nahrnutého sněhu. Plechová garáž je zárukou bezpečného a vždy suchého místa pro parkování auta, což je určitě velkou výhodou pokud zrovna potřebujete dolít vodu do ostřikovače aniž by vám za límec padal mokrý sníh.

2. Suchým nohou. Konstrukce garáže zaručuje, že do auta vždy nastoupíte suchou nohou. Už se více nemusíte obávat že si do auta na botách donesete sníh, či bláto. A co věci které potřebujete naložit do auta? Bez obav je můžete položit na zem. Vše zůstane suché. Je to určitě velká výhoda a zároveň není třeba ztrácet čas neustálým čištěním interéru.

3. Ochrana před nástrahami počasí. Plechová garáž neposkytne majiteli pouze komfort v podobě čistého auta a nezmrzlého čelního skla, ale poskytuje ochranu i jiným částem auta, na které nepříznivě působí minusové teploty. Hovoříme o pryžových těsněních, gumičkách stěračů, nebo zámcích. Mrazy jim nedělají dobře a proto parkování v plechové garáži určitě prodlouží jejich životnost.

4. Příruční sklad. Přes zimu se mnozí z nás věnují s oblibou zimním sportům. Kola a jiné letní nářadí (např. trampolíny, letní pneumatiky) putují do sklepů, či jiných míst, kde čekají na příchod léta. Málokdo má však vhodné prostory pro jejich dočasné uschování. Často proto končí na balkónech, zahradách, či jen tak odložené pod širým nebem. Ani jim však neprospívá zima a mráz, takže pokud mají být na jaře připraveny k použití, lze je přezimovat např. v plechové garáži. Vyrábíme je v libovolných rozměrech, takže je velmi snadné proměnit i malý volný prietor na krytý a suchý příruční sklad. A přitom cenově nenáročný!

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek