Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Prohlédněte si naše nové propagační video

Návrat na domovskou stránku
LETNÍ AKCE

LETNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 31.07.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Prohlédněte si naše nové propagační video

Víme však, že kvalita není to jediné co přináší úspěch, proto investujeme nemalé náklady do profesionální reklamy naší značky. Rozhodli jsme se představit naše výrobky širší veřejnosti a ve spolupráci s reklamní agenturou jsme připravili propagační video, které prezentuje široké portfolio našich služeb.

I když je video poměrně krátké, jsme přesvědčeni o tom, že je v něm zobrazeno vše, co potřebujete vědět o naší společnosti a o našich produktech - plechových garážích a kotcech pro psy. Video je zpracováno v několika jazykových mutacích a je možné si ho prohlédnout i na portálu YouTube. Hlavními hrdiny tohoto krátkého filmu jsou naši zkušení pracovníci, kterých můžete vidět přímo v akci, tedy během montáže garáže přímo u klienta. Kromě toho můžete blíže poznat sídlo naší firmy, moderní vozový park, či technologické "speciality", které při výrobě a transportu garáží používáme. Toto video bychom chtěli dát do pozornosti hlavně vám, kteří se rozhodujete pro koupi garáže, zahradního domku, přístřešku, nebo psí voliéry. Určitě se vám naše práce zalíbí.

Zveme vás tedy prohlédnout si naše nové propagační video a samozřejmě budeme rádi, pokud se rozhodnete pro nákup u nás. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří jsou vám plně k dispozici. Věříme, že vás tento krátký spot oslovil, možná vás přesvědčil o tom, abyste se podívali na naši nabídku podrobněji, nebo abyste si některý náš výrobek přímo i objednali.

 

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek