Maritom S.C.
Nakonfigurujte si vlastní garáž

Bezpečná plechová garáž

Návrat na domovskou stránku
JARNÍ AKCE

JARNÍ AKCE

Snížili jsme pro vás ceny o 10%
Akce trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PREMIUM

Plechové garáže PREMIUM

* Moderní dizajn * Pevná ocelová konstrukce
* Vysoká kvalita zpracování a provedení
Vidět víc !
Bezpečná plechová garáž

Při nákupu je však dobré dát si pozor na několik detailů, které napomohou tomu, aby obsah garáže zůstal nadále v bezpečí.

Spolehlivý, certifikovaný zámek

Bezpečná plechová garáž by měla být snadno uzamykatelná a všechny její komponenty vzájemně dokonale sladěny. Ve starším modelu jsme používali zámky s velkým dozickým klíčem, jehož užívání či přenášení nebylo pro zákazníka právě nejpohodlnější. Nyní v novém typu je již klíč menší a bezpečnost (přítomností nové vložky) vyšší. Nové typy garáží Maritom jsou opatřeny certifikovaným zámkem, který je možné otevřít a zavřít zevnitř i zvenku. Kromě toho jsme zaměnili úchyt na manipulaci za klasickou kliku, přičemž jedno křídlo vrat je vybaveno západkou, která zabraňuje otevření nebo podváżení zvenčí.

Zesílená konstrukce

Ne všechny levné plechové garáže mají vždy dostatečně pevnou a bezpečnou konstrukci, která má bezpochyby velký vliv na bezpečnost uskladněného tovaru, či vašeho auta. Nové typy plechových garáží od firmy Maritom již mají zesílenou pozinkovanou konstrukci, která ani po delší době neztrácí své vlastnosti (nekoroduje). Robustní závěsy uchycené na nýtech zase zajišťují bezpečnost brány a její ochranu proti poškození nebo podváżení.

Kvalitní visací zámek

Pokud už jste se rozhodli pro plechovou garáž, určitě se vyplatí investovat i do kvalitního visacího zámku s dobrým uzavíracím mechanismem. Každá plechová garáž od firmy Maritom je standardně vybavena dvěma speciálnímy oky pro jejich zavěšení. Doporučujeme použít bezpečnostní zámek, který je velmi náročné násilně otevřít resp. přeseknout kleštěmi, či jinými nástroji. Neatestované, čínské výrobky se dají relativně snadno otevřít - jsou v nich použity ty nejlevnější komponenty, které nemají tak vysokou pevnost jak licencovaný zámek. Výběr kvalitního výrobku je tedy určitě na místě.

Jen důkladné osazení a ukotvení garáže zajišťuje stabilitu a správné fungování všech jejích komponentů. V naší společnosti proto zaměstnáváme pouze zkušené a spolehlivé pracovníky, kteří dokonale znají své řemeslo. Našim zákazníkům tak zajišťujeme bezpečnost a pohodlí při každodenním užívání své garáže.

ZOBRAZTE JINÉ POSTY

5 výhod plechových garáží v zimním období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimním období

Předchozí příspěvek
Montáž garáží počas pandemie 09.04.2020

Montáž garáží počas pandemie

Další příspěvek